Yurtdışı Kargo Sorgulama

Fast Express Yurtdışı Kargo İzmir Şube


Şirket: Fast Express Yurtdışı Kargo > İzmir
Şube: Merkez Şube – İzmir
Telefon: +90 (212) 541 44 10
Eposta: info@fast-express.com
Adres: 1419 Sokak No:18A Kahramanlar – İZMİR
Bölge: İzmir
Kargo sorgulama linki: https://www.fast-express.com/tr/ (sol bölümde “Gönderi Sorgula” kısmından yapılıyor)


Hakkımızda;

Fast Express, yurtdışı kargo, uluslararası ithalat firmaları ve ihracat firmaları, özel depolar, tüm dünya üzerinde uluslararası kargo taşımacılığı yapan firmalar, acenteler ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ticari ve bireysel yüklerinizi uluslararası standartlara uygun olarak taşımaktadır. Fast Express kargo sorumluluğunun bilincinde ve müşteri ihtiyaçlarını sınıflandıran, iş ve taşıma planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya ve gümrüklemeye kadar her ayrıntıyı hesaplamaktadır. Uluslararası kargo sektöründe, her ayrıntıyı bir müşteri titizliğiyle düşünen firmamız, tüm yurtdışı kargo hizmetlerinde hızlı, ekonomik çözümlerini kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Havayolu kargo taşımacılığı, Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre en güvenilir, en ekonomik, en hızlı olacak şekilde yurtdışı hava kargolarınızı Türkiye çıkışlı ve yurtdışı teslimat yada yurtdışı çıkışlı ve Türkiye varışlı hava yolu kargo taşımacılığını gururlar üstlenmekteyiz. Türkiye’den havayolu kargo taşımacılığı ile dünyanın her noktasındaki ülkelere yada yurtdışı ülkelerden Türkiye’ye tüm ticari yada bireysel gönderileriniz güvenle taşınmaktadır. Yurtdışına havayolu kargo taşımacılığı ile en ucuz kargo, en ekonomik yurtdışı kargo teslimatlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanya kargo, Almanya’daki paketlerinizi Türkiye’ye getirmek veya Türkiye’deki paketleriniz Almanya’ya götürmek istediğinizde paket taşıması konusunda şirketimiz paketlerinizin taşınma sırasında hasar görmemesi için özel bir paketleme yöntemi kullanmaktadır. Uzun yol gideceği için eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenir. Paketleme işlemi uzman personel tarafından yapılır. Bundan dolayı herhangi bir sorun yaşanmadan eşyalarınız teslim edilecektir. Almanya Türkiye kargo ve Türkiye Almanya kargo hizmet ve fiyat içeriğimizden yararlanmak istediğinizde 0090 2324251202-03-04-05 veya İstanbul 0090 212 5414410 telefonlarından müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Avrupa kargo, Avrupa’nın birçok bölgesine yurtdışı kargo teslimatı yapılmaktadır. Avrupa Kargo fiyatlarımız ekonomik olmakla beraber, karşı ödemeli olarak da tüm avrupa ülkelerine teslimat yapılmaktadır. Yurtdışı kargolarınızı, en ucuz yurtdışı kargo imkanlarına sahip olacak şekilde hızlı, güvenilir, uygun bir şekilde gönderebilirsiniz. Tüm kargolarınızı bir günlük teslimat sürelerimiz ile gönderebilirsiniz. Avrupa Kargo teslimat süresi 1 gündür. Avrupa kargo fiyatlarımız ekonomik olup. Paketiniz, tüm Türkiye genelinde bulunduğunuz ildeki adresinizden alınır, aynı gün transferi sağlanıp, yurtdışı sevki yapılır.

Ülkenizde bulunan malların ithalat, ihracat edilmesinin yanı sıra belge, evrak, döküman gönderilerini de Fast Express kargo ile yurtdışındaki tüm ülkelere gönderebilirsiniz. Fast Express kargo, yurtdışı ülke dışına çıktığı andan itibaren, karşı alıcının eline geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırmaktadır. Bulunduğunuz bölgeden dünyanın başka bir ülkesine göndereceğiniz malın/ ürünün/ eşyanın nakit olarak değeri 7500 euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam ağırlığında 150 kilogramı geçmesi halinde Fast Express kargo ile tekrar konuyla ilgili görüşme yapmanız gerekmektedir. Mallarını bu amaçlarla gönderen firmaların karşılaştıkları bazı kdv riskeri vardır. Kdv kanunu gereği, yurtdışına kargo ile mal gönderirken “Varış Yeri İlkesi” (Destination Principle) gereği, gönderdiğiniz mal veya hizmetler gönderilen ülkenin vergisine sorumlu tutulur. Yurtdışına gönderilen malın ihraç eden ülkenin kdv’si hesaplanmaz, bunun yerine yurtdışına gönderilen malın gittiği ülkenin varış yeri ilkesi gereğince kdv kanunları ile hesaplanır. Yurtdışına kargo ile mal gönderme işlemlerinizde Fast Express kargo, sizi bu kdv sorunsalı durumlarından kurtarır. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışı express kargo hizmetinde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler, hızlı ve en ekonomik şekilde taşınır, güvenli bir şekilde teslim edilir.

Arananlar:
Sefaköy Ibrahim Kalfa Sk No:20/A 34290 Küçükçekmece Turkey

Daha Fazla Göster

2.881 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu